CHP Genel Merkezi'nde yarın sabah saat 12.00'de gerçekleşecek olan görüşmede Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel bir araya gelecek.

ÜMİT ÖZDAĞ-ÖZGÜR ÖZEL GÖRÜŞMESİ
Zafer Partisi gerçekleşecek olan görüşmeyle ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamada, "Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ ve Başkanlık Divanı üyelerimiz, yarın (4 Temmuz) saat 12.00’de bazı kanun maddelerinde yapılması gereken değişikliklere yönelik Zafer Partisi’nin önerilerini sunmak ve genel bir politik durum değerlendirmesi yapmak için Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezi’nde Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret edecektir" ifadeleri kullanıldı.

Ziyarete, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'ın yanı sıra Başkanlık Divanı üyelerinden, Zafer Partisi Genel Sekreteri Cezmi Polat, Zafer Partisi Sağlık Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ali Şehirlioğlu, Zafer Partisi Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Av. Murat Yıldız, Zafer Partisi Kadın, Aile ve Çocuk Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Esmaül Hüsna Aslan'ın da katılacağı bildirildi.

Ekrem İmamoğlu', TFF seçiminde o adayı destekleyecek Ekrem İmamoğlu', TFF seçiminde o adayı destekleyecek

Görüşmede politik konular, ekonomi gibi konulardan ayrı olarak mülteci sorunununda gündeme gelmesi bekleniyor.

Editör: Oğuz Bahadır