01:38 Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın atama kararları Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre üst düzeyde görevden almalar ve atamalar oldu.

11 saat önce Politika

CHP Sözcüsü Deniz Yücel, Tanju Özcan'ın sosyal medya paylaşımları nedeniyle kınama cezası için Yüksek Disiplin Kuruluna sevk edildiğini duyurdu.

11 saat önce Ekonomi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, Kur Korumalı Mevduat'tan (KKM) TL mevduata geçişi teşvik etmek ve KKM hesaplarının azaltılmasını sağlamak için adımlar atmayı sürdürüyor.

12 saat önce Spor

2024-2025 sezonuna hazırlık yapan Süper Lig takımları ve transfer sürecinde takımlarının kadrolarına kattıkları yeni oyuncuların listesi yayınlandı.

12 saat önce Gündem

Özellikle Ardahan ve Kars illerinin çevresinde gök gürültülü sağanak yağışın akşam saatlerinden sonra etkili olması bekleniyor.

15 saat önce Politika

Tatil öncesi gündem erken seçimle hareketlendi; MHP'nin önerisiyle 2 tarih öne çıktı, CHP'nin ise seçim ve aday stratejisinde çarpıcı iddiaları öne çıktı.

15 saat önce Ekonomi

Bu yeni uygulama, Türkiye genelindeki 81 ilde yaşayan tüm emeklileri kapsıyor. Bundan böyle emekliler, ücretsiz yararlanabilecekler.

15 saat önce Politika

Özgür Özel, en düşük emekli maaşının 10 bin liradan 12 bin 500 liraya çıkarılmasını "Bu zam geçinemeyen emeklilerle dalga geçmektir" dedi.

15 saat önce Dünya

Umman'ın başkenti Muskat'ta dün gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucunda camide bulunan 6 kişi hayatını kaybetmiş, 3 saldırgan öldürülmüştü.

15 saat önce Dünya

İspanya'da hafta başından itibaren bazı bölgelerde hava sıcaklığının 40 derecenin üzerine çıktığı ölçüldü. İspanya'nın güneyinde turuncu alarm verildi.