Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, İYİ Parti'nin eski genel başkanı Meral Akşener'i evinde ziyaret etti.

AYŞE ATEŞ, AKŞENER'İ EVİNDE ZİYARET ETTİ
Ziyaret bayramın son günü olan çarşamba günü gerçekleşti ve Ayşe Ateş, kızları ve Meral Akşener fotoğraf çekildi. Ayşe Ateş yaptıkları ziyarette çektikleri fotoğrafı sosyal medyada paylaştı. Ateş, "Sayın Akşener her zaman olduğu gibi bana bir abla sevgisi, kızlarıma bir anne şefkatiyle yaklaştı" dedi.

Trump'dan birlik çağrısı Trump'dan birlik çağrısı

Ayrıca Ayşe Ateş resmi X hesabından yaptıkları görüşmeye dair bilgilendirme yaptı. Ateş'in yaptığı bilgilendirme ise şöyle:

"Kurban Bayramı’nın dördüncü gününde kızlarım Bengisu ve Banuçiçek’le birlikte İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve kıymetli eşi Tuncer Beyefendi’nin hanelerine konuk olduk. Değerli Büyüklerim bizi büyük bir misafirperverlikle ağırladı. Sayın Akşener her zaman olduğu gibi bana bir abla sevgisi, kızlarıma bir anne şefkatiyle yaklaştı. İlk günden itibaren siyaset üstü gördüğü ve öyle de yaklaştığı bu alçak suikast çözülene dek her koşulda, bütün varlığıyla yanımızda olacağını yineledi. 

Sizlerin huzurunda kendisine sonsuz sevgi ve saygılarımı bir kez daha iletiyorum" ifadelerini kullandı.

Editör: Oğuz Bahadır