Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un başrollerinde yer aldığı Yalı Çapkını, bu akşam sezon finaliyle ekrana gelecek. Dizinin sezon finalinde Halis Ağa'nın planı herkesi şaşırtacak. İşte ayrıntılar...

Yalı Çapkını'nın 7 Haziran Cuma akşamı yayınlanacak sezon finali bölümünün konusu şöyle;

Pelin'in, hastalık meselesini bildiğini söylemesi Seyran'ı şaşırtırken, bu olay ikisi arasında bir iş birliğine yol açar. Sevdiklerini korumak için daha güçlü olmaya karar veren Ferit, bu zorlu yolda en büyük desteği Kont Ziya'dan alır. Kont Ziya'nın rehberliğinde bambaşka birine dönüşen Ferit'in davranışlarındaki bu değişim, Seyran'ın hoşuna gitmez ve çareyi Halis Ağa'ya bildirmekte bulur.

Ancak bu adım, Kont Ziya ile Halis Ağa'yı karşı karşıya getirir. Halis Ağa, Korhan Ailesi'nin üyelerini cezalandırmak için beklenmedik ve büyük bir plan hazırladığını anlar. Halis Ağa'nın finaldeki büyük sürprizi herkesi şok ederken, Seyran ise yaşam ve ölüm arasındaki ince çizgide bulunur.

Ünlü aktör Bill Cobbs 90 yaşında hayatını kaybetti Ünlü aktör Bill Cobbs 90 yaşında hayatını kaybetti

Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor'un yer aldığı dizide; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Diren Polatoğulları, Taro Tekin Emir, Turgut Tunçalp, Sezin Bozacı, Buse Buçe Kahraman, Öznur Serçeler, Toprak Sağlam, Hülya Duyar, Yiğit Tuncay ve Gülen Gedikoğlu da rol alıyor. Yalı Çapkını'nın yönetmenliğini Burcu Alptekin üstlenirken, senaryo Mehmet Barış Günger tarafından kaleme alınıyor.

Editör: Berkay Akıncı