Dominik Cumhuriyeti'nde çekimleri süren Survivor All Star yarışmasının finalistleri geçtiğimiz günlerde belli olmuştu. Dün akşam yayımlanan bölüm ile finalistlerden şampiyon olan belli oldu.

ŞAMPİYON OGEDAY OLDU
Büyük final öncesi 4 finalist yarışmacı duygularını ifade etmişti. 4 yarışmacının final öncesi yaptığı açıklamalar kısaca şu şekilde: Batuhan Karacakaya, finale çıktığım için çok mutlu ve heyecanlıyım. Şampiyon olursam çok mutlu olurum ama olamazsam da canımız sağolsun ifadelerini kullandı.

Seda Ocak, "Destekleyen herkese teşekkür ederim. Kim şampiyon olursa, hiçbir şekilde gözüm kalmayacak" ifadelerini kullandı. Nefise Karatay, "Zorlu bir sezonu geride bıraktık. Çok heyecanlıyım ve stresi en iyi şekilde atlatan yarışmayı kazanacak" ifadelerini kullandı. Ogeday Girişken, "Gelen herkese çok teşekkür ederim. Canlı izleyiciler önünde yarışmak benim için bir onurdur" ifadelerini kullandı.

Finalde Nefise Karatay'ı 6-2 yenen Ogeday Girişken, Survivor All Star 2024 şampiyonu oldu. 

Dövüşçü ve oyuncu John Cena emekli oluyor Dövüşçü ve oyuncu John Cena emekli oluyor

Nefise Karatay kaybetmesinin ardından ayrıca açıklamalarda bulundu. Karatay, "Harika bir sezon geçirdim, harika insanlarla. Her birine teşekkür ederim. Bittiği için üzgünüm. Beni destekleyenlerden özür dilerim. Kupa tabii ki de yine hak eden Ogeday'ın oldu. Onun için de mutluyum. Onu çok seviyorum ve tebrik ediyorum" dedikten sonra gözyaşlarını tutamadı.

Editör: Oğuz Bahadır