Show Tv'de yayımlanan ve reytinglerde üst sıralarda olmayı başaran Kızılcık Şerbeti dizisi dün akşam sezon finali yaptı. 

SEZON FİNALİ REKOR KIRDI
Diziye veda eden oyuncular Selin Türkmen, Serkan Tınmaz, Yiğit Kirazcı ve Müjde Uzman veda mesajları paylaştı.  Çimen karakterine hayat veren Selin Türkmen, okul hayatına devam etmek istediği için diziden ayrılacağını açıklamıştı.

Ünlü aktör Bill Cobbs 90 yaşında hayatını kaybetti Ünlü aktör Bill Cobbs 90 yaşında hayatını kaybetti

Selin Türkmen resmi Instagram hesabında veda mesajı yayınladı. Türkmen'in paylaşımı, "Vedalardan pek hoşlanmasam da bu yazıyı hem size hem kendime borç bildim. Dolu dolu iki sezon geçirdik, sizinle güldük sizinle ağladık... Bu yolculukta bana hep destek olan yapımcımıza, yönetmenlerimize, senaristlerimize, ekip arkadaşlarımıza ve bizim yanımızda olup bizi bir saniye bile yalnız hissettirmeyen izleyicilerimize çok teşekkür ediyorum. Hoşçakal Kızılcık Şerbeti, hoşçakal Çimen... Sizi çok seviyorum" ifadelerini kullandı. 

Dizinin kilit karakterlerinden bir tanesi olan Alev karakterini canlandıran Müjde Uzman çok yorulduğunu ve karakteri oynamanın zor olmadığı ancak insanların kendisini yorduğunu ifade etmişti. 

Uzman, bir takipçisinin videosunun altına şu yorumu yaptı: “Alev… Ben onu çok sevdim. Kalplere empati, yüzlere gülücük olsun istedim hep, umarım başarmışımdır. Ve herkese, her şeye çok teşekkürler; olması gereken her şey, olması gerektiği gibi oldu.. Benim için çok özeldi, yolculuk çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere, huzurlu, mutlu; olması gerektiği gibi günlerde…” ifadesini kullandı.

Dizide Umut karakterini canlandıran Serkan Tınmaz, "Müthiş şeyler yaşadık ve hepsini beraber yaptık. Herkese teşekkürler. Umutla kalın..." dedi.

Rüzgar karakterini canlandıran Yiğit Kirazcı da, "Rüzgar’ın bir sezonluk macerası ve misafir olduğu bu güzel hikayenin sonuna geldik. Acısıyla tatlısıyla yoğun ama bir o kadar da harika bir sezon geçirdik. Rüzgar, seni seviyorum dostum, yapmak istediğim ve istemediğim şeyleri anlamama yardımcı olduğun için teşekkür ederim.

Herkesten ve her yerden sevgi ve samimiyet dolu mesajlar alıyorum. Rüzgar’ı bu kadar sevmeniz beni daha da mutlu ediyor, hepinize her şey için çok teşekkür ederim. Bir sonraki maceramıza kadar hoşçakalın efendim" yazdı.

Editör: Oğuz Bahadır