Şarkıcı Hadise oyunculuğa başlıyor Şarkıcı Hadise oyunculuğa başlıyor

48 yaşındaki sanatçı, Ankara'da sanat ve kültür camiasında tanınmış bir isimdi. Tiyatro alanında birçok önemli rolde yer almış ve yapımcılık da yapmıştı.

ŞÜPHELİ ÖLÜM OLABİLİR...
Ünlü tiyatro oyuncusu Demet Ersoy, Bodrum'da bir iş görüşmesi için bulunduğu otelin terasından düşerek hayatını kaybetti. Olay, Kumbahçe sahilindeki bir otelde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre tiyatro oyuncusu ve yapımcısı Demet Ersoy, iş görüşmesi için gece saatlerinde uçakla Ankara'dan Bodrum'a geldi.

Henüz netleşmeyen sebeplerle terastan düşen Demet Ersoy'un ölümü, olay yerinde yapılan incelemeler sonucunda tespit edilecek. İddiaya göre Demet Ersoy,  iki katlı binanın terasından aşağı düştü. İhbarın ardından polis ve sağlık ekibi olay yerine sevk edildi. 

Demet Ersoy'un ani ölümü, Türk tiyatro ve sinema dünyasında büyük bir kayıp olarak değerlendirildi. Sanatçının ölümü, sevenleri ve meslektaşları tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. 

Evli ve 1 çocuk annesi olan Demet Ersoy'un ölümüyle ilgili polis, olay yeri ve çevresinde yaptığı incelemenin ardından cenazeyi otopsiye gönderdi. Ersoy'un arkadaşlarının ifadesi alındı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Editör: Oğuz Bahadır