Netflix'te yer alan filmlerin geçtiğimiz hafta boyunca izlenme sürelerine göre en çok izlenen Top 10 film listelendi.

3-9 Haziran 2024 haftasında Netflix Türkiye'de en çok izlenen filmler arasında zirvede bulunan "Mutluyuz" filminin yanında bir film daha Top 10 listesinde yer alıyor.

Netflix Türkiye'de en çok izlenen filmler ise şöyle:

1. Mutluyuz: Evliliğinde sorun yaşayan Ferhat, eşi Aslı'yı çift terapisi yapılan bir otele götürür. Burada düzenlenen oyunlarda diğer çiftlerle rekabete giren ikili, kendi dertlerini unutur.

2. Paris'in Altında: Yaslı bir bilim insanı, Seine Nehri'ndeki devasa köpek balığının Paris'i kana bulayıp uluslararası bir facia yaratmasını önlemek için trajik geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalır.

3. Kötülüğün Rengi: Kırmızı: Polonya'nın Tricity sahilinde genç bir kızın cesedinin bulunmasının ardından savcı, kurbanın annesiyle birlikte gerçeği bulmak için hırslı bir arayışa girer.

4. Sağ Salim 3: Ölü ya da Diri: Yeni bir çift, onları tanıştıran muhtarı defnetmek için yola çıkar. Ancak kadından intikam almak isteyenler peşlerine düşünce kendilerini komik bir maceranın ortasında bulurlar.

5. Çelik Yumruklar: Dövüşçülüğü bırakıp organizatör olan bir boksör, ayrı yaşadığı oğluyla tekrar bir araya gelir ve eski nesil bir robotu Dünya Robot Boksu Şampiyonasında yarışacak hâle getirirler.

6. Atlas: Yapay zekâya hiç güvenmeyen zeki bir terörle mücadele analisti (Jennifer Lopez) kaçak bir robotu yakalama görevinde iş sarpa sarınca umudunu yapay zekâya bağlamak zorunda kalır.

7. Godzilla Minus One: Travma geçirmiş eski bir savaş pilotu, savaş sonrası Japonyası'nda kıyılara saldıran nükleer destekli dev canavarı püskürtmek için sivil vatandaşların verdiği mücadeleye katılır.

Animasyon filmi Minyonlar'ın yeni filmi geliyor Animasyon filmi Minyonlar'ın yeni filmi geliyor

8. Gülümse: Bir terapi sırasında yaşadığı rahatsız edici olay sonrası korkunç bir gülümsemeye sahip, amansız bir şeytani varlıkla karşı karşıya kalan psikiyatristin hayatı altüst olur.

9. Sen Büyümeye Bak: Bir trajedinin ardından tekrar bir araya gelen baba ile oğul hem yeni başlangıçlarla boğuşur hem de sevilen bir anne ve eşin bıraktığı boşluğu doldurmaya çalışır.

10. Buz Devri: Büyük Çarpışma: Meşe palamudunu gömmeye çalışan Scrat'ın sürüklendiği çılgın serüven, tüm Dünya'yı tehlikeye atan kozmik bir olayı tetikler ve ekibin başını dünya dışı bir belaya sokar.

Editör: Oğuz Bahadır