Kemal Sunal'ın eşi Gül Sunal ve oğlu Ali Sunal, 3 Temmuz 2000 tarihinde hayatını kaybeden Kemal Sunal için anma mesajları paylaştı. 

Anma mesajlarını Instagram hesaplarından paylaşan Gül ve Ali Sunal, yaptıkları paylaşımda Kemal Sunal'la olan fotoğraflarını paylaştılar. 

Gül Sunal paylaşımında, "Birbirini gerçekten seven iki kişiden biri ölürse eğer, gerçekte ölen hayatta kalandır. Kemal, Cemil Meriç böyle demiş. Gerçekten de öyle oluyor bil istedim. 03.07.2000 hayat durmuş, bana da ben çabalıyorum. Çok yoruldum" ifadelerine yer verdi.

2024'ün ilk yarısında en çok izlenen filmler 2024'ün ilk yarısında en çok izlenen filmler

Ali Sunal ise paylaşımında, "Bugün gibi bir yaz gününden bu fotoğraf eski yazlık evimizden. Bu sene 24 yıl oldu sen gideli ve ilk defa bu sene sensiz hayatım senle geçirdiğim hayatımı geçti süre olarak. Çok özledim babam. Umarım biyerden beni, annemi, kardeşimi, kurduğum ailemi, torunlarını görüyorsundur.

Torunların gördükleri anda seni tanıyor ve çok merak ediyorlar. Onlara gücüm yettiğince tanıtacağım yaşatacağım melek dedelerini. Seni çok seviyorum babam…" ifadelerini kullandı.

Editör: Oğuz Bahadır