Dün akşam oynanan İspanya-İtalya maçında başa baş giden maçın ardından skor maçın ilerleyen dakikalarında değişime uğradı.

İSPANYA GRUBUN LİDERİ OLDU
Arena AufSchalke Stadında karşı karşıya gelen İspanya ve İtalya maçında İspanya sahada genel olarak üstün oynayan taraf oldu. İkinci yarıda 55'inci dakikada İtalyan oyuncu Riccardo Calafiori'nin kendi kalesine attığı golle İspanya 3 puanın sahibi oldu.

Beşiktaş, Ciro İmmobile'yi KAP'a bildirdi Beşiktaş, Ciro İmmobile'yi KAP'a bildirdi

İspanya daha fazla gol arayışına girse bile başarılı olamadı ve maç 1-0'lık skorla son buldu. Maçı kazanan İspanya 6 puana çıkarak B Grubu'nun lideri konumuna geldi. Yenilen İtalya ise 3 puan ile grubun 2'ncisi olarak yoluna devam ediyor. Grupta bulunan Arnavutluk ve Hırvatistan'ın ise 1'er puanı bulunuyor.

Arena AufSchalke'de oynanan maçta tribünlerde ağırlık İtalyanların oldu. 53 bin 994 kişi kapasitesine sahip stadyumda tribünlerin büyük bölümünde mavi renkler hakimdi. İtalyanların tribündeki üstünlüğü ise sahaya oyun olarak yansımadı. İtalya kalecisi Gianluigi Donnarumma yaptığı kurtarışlarla farkı önleyen isim oldu.

Editör: Oğuz Bahadır