İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, geçtiğimiz günlerde olayların çıktığı Kayseri'ye ziyarette bulundu. Yerlikaya ziyaretininin detaylarını Kayseri Valiliği sosyal medya hesabından paylaştı.

Kayseri Valiliğinin paylaşımı ise şu şekilde oldu. Bakan Yerlikaya, kentteki temasları kapsamında valiliği ziyaret ederek, Vali Gökmen Çiçek ile bir süre görüştü. Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre Bakan Yerlikaya, valilik ziyaretinin ardından büyükşehir belediyesini ziyaret etti.

Antalya'da zincirleme kaza: 1 ölü, 1 yaralı Antalya'da zincirleme kaza: 1 ölü, 1 yaralı

Yerlikaya, burada Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve belediye personellerini ziyaret etti. Belediye Başkanı Büyükkılıç, "İçişleri Bakanımız Ali Yerlikaya'ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Kendisini konuk etmek bizim için büyük bir memnuniyettir" ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın bu ziyaretinin geçtiğimiz günlerde büyük sıkıntıların yaşandığı Kayseri'de son durumla ilgili bilgi almak ve burada alınması gereken önlemler için bir ziyarette bulunduğu öngörülüyor. Yaşanan olaylardan sonra Dışişleri Bakanlığı açıklamada bulunmuş ve halk sakinliğe davet edilmişti.

Editör: Oğuz Bahadır