Serie A ekibi Inter'in yıldız ismi Hakan Çalhanoğlu, bir süredir Bundesliga'nın en güçlü isimlerinden Bayern Münih ile gündeme gelmişti.

Fenerbahçe, Saint-Maximin transferini KAP'a bildirdi Fenerbahçe, Saint-Maximin transferini KAP'a bildirdi

INTER İLE DEVAM EDECEK
EURO 2024 maçlarının devam ettiği bugünlerde transfer konusuna açıklık getiren milli oyuncu, gelecek sezonla ilgili kesin kararını kamuoyuna duyurdu. Hakan Çalhanoğlu resmi İnstagram hesabından konuya açıklık getirdi. Çalhanoğlu, Serie A Ligi'nde oynadığı Inter takımıyla yola devam edeceğini açıkladı.

Hakan Çalhanoğlu'nun İnstagram hesabında yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Son günlerde medyada çıkan haberlere istinaden, bunu sonlandırmak adına bir açıklama yapmam gerektiğine karar verdim.

Şu anda bütün konsantrasyonum Milli Takımımızın başarısı üzerine olduğu için kendimi bu spekülasyonlardan uzak tuttum ancak işin biraz uzadığının farkına vardığım ve konsantrasyonumun dağılmasına izin vermek istemediğim için olayı netleştirmek istiyorum.

Inter'de çok mutluyum. Kulüp ve taraftarlarımızla inanılmaz bir bağımız var. Birlikte birçok başarıya imza attık ve ilerde de beraber daha fazla başarıya imza atma ihtimali beni fazlasıyla heyecanlandırıyor.

Tekrar belirtmek istiyorum ki şu anda tek düşündüğüm şey ülkemizin insanlarını mutlu etmek. Tamamıyla buna konsantre olmuş durumdayım

Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim.

Forza Inter"

Editör: Oğuz Bahadır