Fenerbahçe Spor Kulübü resmi X hesabında yapılan paylaşımda, "Sırtına geçirdiğin anda, buluşur mazinin tüm efsaneleri… Çünkü bu bir DNA meselesi. 2024/25 Fenerbahçe İç Saha, Deplasman ve Alternatif formaları şimdi satışta" ifadesi kullanıldı.

TFF, Süper Kupa finalinin bilgilerini açıkladı TFF, Süper Kupa finalinin bilgilerini açıkladı

FENERBAHÇE'NİN ÖNEMLİ İSİMLERİ YER ALDI
Paylaşımda yapılan açıklamada Fenerbahçe'nin bugüne kadar ki en efsanevi isimleri ve güncel olarak takımla bağlantısı bulunan değerli kişilerin çizimlerine yer verildi. Animasyon filminde adı geçen oyuncular ise şu şekilde:

Galip Kulaksızoğlu, Zeki Rıza Sporel, Cihat Arman, Lefter Küçükandonyadis, Can Bartu, Cemil Turan, Rıdvan Dilmen, Aykut Kocaman, Oğuz Çetin, Toni Schumacher, Todor Veselinovic, Jay-Jay Okocha, Alex de Souza, Deivid de Souza, Semih Şentürk, Diego Lugano, Pierre van Hooijdonk, Stephen Appiah, Volkan Demirel, Ferdi Kadıoğlu, İrfan Can Kahveci ve Jose Mourinho.

Kulüp, iç sahada giyileceğini açıkladığı çubuklu formanın ensesinde "Yaşa Fenerbahçe" detayının olduğunu vurgularken, beyaz formanın ise deplasman maçlarında giyileceğini ifade etti.

Ayrıca üçüncü bir forma olarak bu sezon lacivert renkte bir forma daha bulunuyor.

Editör: Oğuz Bahadır