Teoman'ın 30 yıllık gitarı satıldı Teoman'ın 30 yıllık gitarı satıldı

Kanser hastalığıyla mücadele eden 72 yaşındaki Fatma Karanfil 25 Mayıs tarihinde entübe edilmişti. Fatma Karanfil'in hayatını kaybettiğini menajeri Aslı İslamoğlu sosyal medya hesabından duyurdu. 

BİR TİYATRO DEĞERİNİ DAHA KAYBETTİK
Kendisi Aşk-ı Memnu adlı meşhur dizide Şaheste adında bir hizmetliyi canlandırıyordu. Dizide ailenin yaşadığı yalıda kendi ailesinden kişilerle birlikte mutfakta çalışıyordu. Ayrıca Çocuklar Duymasın dizisinde Gönül'ün annesi Necla Hanım olarak karşımıza çıkmıştı. 

Fatma Karanfil'in menajeri Aslı İmamoğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım: "Değerli oyuncumuz Fatma Karanfil'i kaybettik. Türk sinema ve tiyatrosunun saygın isimlerinden, çok değerli oyuncumuz Fatma Karanfil'in vefatını derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Sanat hayatı boyunca pek çok başarılı projede yer alan ve birçok ödüle layık görülen Fatma Karanfil, yalnızca oyunculuğuyla değil, aynı zamanda zarafeti, çalışkanlığı ve insanlığı ile de örnek alınan bir isimdi.

Bu acı kaybın derin üzüntüsünü yaşarken, Fatma Karanfil'e Allah'tan rahmet diliyor, başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Işığı hiç sönmeyecek, kalplerimizde ve sanat dünyasında daima parlayacaktır. Mekanın cennet olsun, değerli Fatma Karanfil. Tüm Sanat camiasına ve Kamuoyuna duyurulur" ifadelerini kullandı.

Editör: Oğuz Bahadır