Yunanistan takımı Panathinaikos'un teknik direktörlüğünü yapan Fatih Terim ligin bitimine yakın bir tarihte takımdan ayrıldığını bildirmişti. 

FATİH TERİM BEŞİKTAŞA GELEBİLİR!
Aktif olarak bir takımla anlaşmamış olan Fatih Terim, Beşiktaş'ın radarına takıldı. Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın, Fatih Terim ile ciddi olarak görüştüğü iddia edildi. Görüşmede transfer parası ve sözleşmenin detaylarına dair bilgiler verdiği bildirildi.  

Süper Lig ekibi vizeye takıldı Süper Lig ekibi vizeye takıldı

Bu iddiaları ortaya atan kişi ise altyapı oyuncusu yetiştiren Avcılar Tahtakale Kartalları kulübünün başkanı Yılmaz Canbolat oldu. Canpolat katıldığı bir radyo programında açıklamalarda bulundu. 

Yılmaz Canbolat'ın açıklamaları şu şekilde: ''Başkan Hasan Arat yerli bir teknik direktör getirecek. Net bir biçimde duydum. Fatih Terim'le başkan bir görüşme yaptı. Fatih hocanın transfer bütçesi ve sözleşme ile ilgili düşüncelerini öğrendi. 

Cuma gününden önce Bodrum'da yeniden bir araya gelecekler ve kesin kararı verecekler. Bana göre Fatih hocanın kabul etme olasılığı yüzde 70. Şayet anlaşamazlarsa Serdar Topraktepe ile devam etmek de alternatifler arasında'' ifadelerini kullandı.

 

Editör: Oğuz Bahadır