Türkiye-Hollanda maçını izlemeye Berlin'e giden Cumhurbaşkanı Erdoğan, millilerin 2-1 yenilip turnuvaya veda etmesinin ardından soyunma odasına giderek A Milli Takım oyuncularını tebrik etti.

ERDOĞAN: "OLANLAR OLDU, BURADA KALDI"
Cumhurbaşkanı Erdoğan, soyunma odasında tüm futbolcular ve tüm teknik heyetle görüşerek takımı tebrik etti. Soyunma odasına Erdoğan'ın yanında ayrıca Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ve UEFA Yönetim Kurulu Üyesi Servet Yardımcı da eşlik etti.

Süper Lig ekibi vizeye takıldı Süper Lig ekibi vizeye takıldı

Erdoğan, "Hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Her ne kadar bugün burada bu neticeyi aldıysak da siz bizim şampiyonumuzsunuz. Biz sizden gayet memnunuz. Bunun ilerisi, geleceği de var. Gelecekte de bu işi biz götüreceğiz. Ben buna inanıyorum. Buraya kadar bu işi çok başarılı getirdiniz. Olanlar oldu, burada kaldı. İlk 8, bundan sonra da inşallah şampiyonluk" diye konuştu.

Türkiye Milli Takımı'nın Teknik Direktörü Vincenzo Montella ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini iletti. Montella, "Böyle güzel bir ülkeyi temsil ettiğimiz için gurur duyuyoruz. Önümüzdeki önemli turnuvalara bakacağız. Daha iyisini başarmak için çok çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Editör: Oğuz Bahadır