CHP, Tanju Özcan hakkında açıklama yaptı CHP, Tanju Özcan hakkında açıklama yaptı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 2 Mayıs tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile AK Parti Genel Merkezi'nde görüşme gerçekleştirmişti. 

ÖZEL-ERDOĞAN GÖRÜŞMESİ HAFTAYA
11 Haziran Salı günü saat 16.00'da ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP Genel Merkezi'ni ziyaret edecek. CHP Lideri Özgür Özel yaptığı açıklamada: "Bu önemli bir görüşme, ben siyasette herkesin herkesle görüşmesini savunuyorum. Bu normalleşme dediğimiz bir dönem.

Sayın Erdoğan yumuşama süreci diyor. Siyasetçiler, genel başkanlar, eski genel başkanlar, siyaseti bırakmış siyasetçiler birbirlerini aramalı, sormalı, görüşmeli. Geçmişte en kötü sözler kurulmuş olsa da barışmasını bilmeyen küsmemeli" diye konuştu.

Ayrıca dün gerçekleşen Akşener-Erdoğan görüşmesine değinen Özgür Özel, "Yapılan görüşmenin her iki taraf içinde olumlu geçen bir toplantı olmasını temenni ediyorum. Benim Akşener'le temasımın siyasi faydasının peşinde olsam, o gün iletişimini yapardım. Ama bunlar insani şeyler. İnsani duygularını kaybeden siyasetçilerin ülkeye kazandıracağı hiçbir şey yok" ifadelerini kullandı.

 

Editör: Oğuz Bahadır