geleneksel hip hop, lo-fi ve ambient müzikler yaparak rap şarkıları üreten dünyaca ünlü rapçi Travis Scott, ABD'nin Florida eyaletine bağlı Miami'deki Dade County'de Perşembe sabah saatlerinde haneye tecavüz nedeniyle tutuklandı.

Amerika, İsrail'e tekrardan mühimmat yardımında bulundu Amerika, İsrail'e tekrardan mühimmat yardımında bulundu

RAPÇİ ÖZEL YATTA OLAY ÇIKARDI!
33 yaşındaki rapçi Scott'ın, haneye tecavüz olayını gerçekleştirirken alkollü olduğu tespit edildi. Travis Scott haftaya Hollanda'da konser verecekti ancak tutuklu halinin devam etmesi halinde bu konser iptal olabilir.

Gerçek adı Jacques Bermon Webster olan rapçi, Amerika'lı kozmetik firması sahibi olan model Kylie Jenner'ın iki çocuğunun babası olarakta biliniyor. Polis raporuna göre, yıldız rapçi Travis Scott, Miami Beach, Fla.'da marinaya demirlemiş bir yatta kargaşaya neden olduktan sonra tutuklandı.

Travis Scott, polisin marinaya çağrılmasının ardından sabah saat 1.44'te tutuklandı. Olay yerine ulaştıklarında polis, Scott'ı gemideki yolculara bağırırken buldu. Yerel basına göre her iki suçlama için de toplam 650 dolar ödedikten sonra kefalet karşılığında serbest bırakıldı.

Editör: Oğuz Bahadır