İsviçre'nin Mies şehrindeki Patrick Baumann Basketbol stadında kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimleri sırasında 4 Türk takımınında rakipleri belli oldu.

TEMSİLCİLERİMİZİN RAKİPLERİ BELLİ OLDU
Yeni sezonda grup aşamasından başlayacak olan Pınar Karşıyaka, Manisa Büyükşehir Belediyespor ve Galatasaray ile eleme müsabakalarının ardından gruplara adını yazdırmaya çalışacak olan Aliağa Petkimspor'un rakipleri belli oldu.

Temsilcimiz Pınar Karşıyaka C Grubu'nda La Laguna Tenerife (İspanya), Saint-Quentin Basket-Ball (Fransa) ve Kolossos H Hotels (Yunanistan) ile karşılaşacak.

Diğer bir temsilcimiz Galatasaray, D Grubu'nda Promitheas Patras (Yunanistan), RASTA Vechta (Almanya) ve eleme turundan gelecek bir takım ile oynayacak.

Grup aşamalarındaki son temsilcimiz Manisa Büyükşehir Belediyespor ise, H Grubu'nda UCAM Murcia (İspanya), Peristeri (Yunanistan) ve FMP Belgrad (Sırbistan) ile karşı karşıya gelecek.

Eleme turunda Aliağa Petkimspor, Hollanda temsilcisi Heroes den Bosch ile karşılaştı. Maçlar 15-22 Eylül 2024 tarihlerinde oynanacak. 32 takımın ve 8 grubun bulunacağı müsabakada normal sezon 1 Ekim'de başlayacak.

Allan Saint-Maximin, Fenerbahçe'ye geliyor Allan Saint-Maximin, Fenerbahçe'ye geliyor

Editör: Oğuz Bahadır