70 milyon dolarlık prodüksiyon "Bad Boys Ya Hep Ya Hiç," şu anda dünyada sinema severlerin en çok haberdar olduğu film.

2022 yılı Oscar töreninde, eşiyle ilgili kötü bir espri yapan Chris Rock’a Will Smith'in attığı tokat çok konuşulmuştu. İşte o olaydan iki yıl sonra Smith’in vizyona giren ilk filmi, Bad Boys serisinin ise dördüncüsü ve en iyisi niteliğinde. Filmin gişesi de kamuoyunun yaşananlara gösterdiği tolerans ya da tepki şeklinde okunacak.

Yine Adil El Arbi ve Bilall Fallah'ın yönettiği aksiyon serisinin dördüncü filmi, merhum Miami Polis Departmanı Yüzbaşı Conrad Howard'ın ölümünden sonra uyuşturucu kartelleriyle çalışmakla, kirli polis olmakla itham edilmektedir. Dedektif Mike'ın Lowrey ve Marcus Burnett onun adını temize çıkarmaya çalışırken, kaçak olurlar ve davayı çözmek için kanun dışında çalışmak zorunda kalırlar. Bad Boys: Ride or Die kadrosunda Will Smith ve Martin Lawrence'ın yanı sıra Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Núñez, Jacob Scipio, Joe Pantoliano ve DJ Khaled de geri dönüyor. Filmin senaryosu ise Chris Bremner'e ait.

Will Smith, Martin Lawrence ve Vanessa Hudgens, Bad Boys serisinin muhtemelen en iyi filmiyle seriyi enerjik ve ne yüksek espri dozu seviyesine çıkarıyor.

Bad Boys: Ride or Die, 7 Haziran'da sinemalarda gösterime girecek.

Animasyon filmi Minyonlar'ın yeni filmi geliyor Animasyon filmi Minyonlar'ın yeni filmi geliyor

Editör: Murat Bayar