Bu hafta sonu gerçekleşecek olan Fenerbahçe Olağan Seçimli Kongresi'nden önce Ali Koç, Aziz Yıldırım'ı televizyona çıkıp birbirlerine gerekli konularda açıklama yapmak için teklif sundu. Ancak eski başkan ve şu anda başkan adayı olan Aziz Yıldırım teklifi reddetti. 

SEÇİM ÖNCESİ ORTALIK GERGİN...
Ali Koç'un Jose Mourinho ile anlaşmasından sonra Aziz Yıldırım sessizliğini bozmuş ve Acun Ilıcalı başta olmak üzere belli bir kesim kişilerle karşılıklı konuşmalar gerçekleşmişti. Gelen teklif üzerine Aziz Yıldırım teklifi reddetti ve açıklamalarda bulundu. 

Aziz Yıldırım'ın açıklamaları şu şekilde: "Sayın Ali Koç, yıllardır benimle birlikte televizyona çıkma isteğini, tarafımdan pozitif bir cevap alamamasına rağmen ısrarla yinelemektedir. Benim kendisiyle herhangi bir televizyon programına çıkma gibi bir planım bulunmamaktadır. Bizim muhataplarımız, Fenerbahçe camiasının değerli kulüp üyeleridir.

Sayın Ali Koç'un bu konudaki ısrarı anlamsızdır; zira kendileriyle zaten 8-9 Haziran'daki Olağan Seçimli Kongre'de bir araya geleceğiz. Hazır bir açıklama yapmışken tüm kulüp üyelerimizi hafta sonu gerçekleştirilecek olan kongreye davet ediyoruz. Çok daha güçlü bir Fenerbahçe için, şampiyonluk içi, çocuklarımız için oylarınızı bekliyorum" ifadelerini kullandı.

Avrupa'dan, Semih Kılıçsoy'a teklif Avrupa'dan, Semih Kılıçsoy'a teklif

Ayrıca Aziz Yıldırım, 5 Haziran Çarşamba günü sosyal medyada ünlü olan Mevzular açık mikrofon programına katılacağını açıkladı.

Editör: Oğuz Bahadır