Trendyol Süper Lig'de tamamlanan tüm transferler Trendyol Süper Lig'de tamamlanan tüm transferler

İngiltere'nin köklü kulüplerinden Arsenal bünyesinde bulundurduğu 22 futbolcunun sözleşmelerinin 30 Haziran'da sona ermesiyle birlikte hepsiyle yollarını ayıracağını açıkladı. 

ARSENAL YENİDEN KURULACAK!
Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Karl Hein, Amario Cozier-Duberry, ve Reuell Walters'ın da sözleşmesinin sona erdiği ancak bu futbolcularla görüşmelerin devam ettiği kaydedildi.

Kulüp tüm futbolcularına teşekkür etti ve yollarını ayıracağını bildirdi. Ayrıca teşekkür ettiği 2 futbolcunun Türk takımlarıyla adı geçiyor. Cedric Soares ve Mohamed Elneny'nin de takımdan ayrılacağı bilgisi verildi. 

Arsenal kulübünde haziran sonu sözleşmeleri biten ve takımdan ayrılacak olan isimlerin listesi yayınlandı. İsimlerin bulunduğu liste şu şekilde: Mauro Bandeira, Omari Benjamin, Luis Brown, Catalin Cirjan, Noah Cooper, Sabrina D'Angelo, Henry Davies, Ovie Ejeheri, Mohamed Elneny, Taylor Foran, Hubert Graczyk, James Hillson, Henry Jeffcott, Tyreece John-Jules, Alex Kirk, James Lannin-Sweet, Kaylan Marckese, Vivianne Miedema, Arthur Okonkwo, Kamarni Ryan, Cedric Soares,Kido Taylor-Hart, olarak bildirildi.

Editör: Oğuz Bahadır