Galatasaray'dan Barış Alper kararı Galatasaray'dan Barış Alper kararı

Sezonu Trendyol Süper Lig'de 99 puanla ikinci sırada bitiren Fenerbahçe, seçim sürecine giriyor.

Olağan Genel Kurul, 7-8 Haziran (Yarın ve Pazar) tarihlerinde düzenlenecek ve Ali Koç ile Aziz Yıldırım bu seçimde karşı karşıya gelecek.

Kadıköy’deki okullarda sınava girecek öğrenciler ve aileleri, Genel Kurul nedeniyle endişeli.

Özellikle stat çevresinde seçim dolayısıyla oluşacak ses ve trafiğin sınava girecek öğrencilerin dikkatini dağıtmasından korkulurken, ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy rahatlatıcı bir açıklama yaptı.

Kadıköy’deki okullarda sınavlara katılacak olan öğrenciler ve ailelerinde, Genel Kurul'un yaratacağı potansiyel karmaşa nedeniyle endişe hakim.

Seçim dolayısıyla stat çevresinde oluşacak gürültü ve trafik sıkışıklığının sınavdaki öğrencilerin konsantrasyonunu etkilemesinden endişe edilirken, ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy bu konuda içleri ferahlatan bir açıklama yaptı.

Ersoy, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile görüştüğünü ve sınav saatinde dikkat edilmesi gerektiği konusunda Koç’tan söz aldıklarını belirtti.

Ersoy açıklamasında, "Kadıköy'de 49 okulda sınav yapıyoruz ve Fenerbahçe Kulübü Genel Kurulunun yapılacağı yere yakın 3 okulumuz var, diğerleri daha uzak mesafede. Üyelerin Kadıköy'e giderken oluşturabileceği trafik ve gürültüden endişelendik. Bu konuda alınacak önlemler hakkında Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile bir görüşme yaptık. Ali Koç, 'Bu konuda çok hassasız.' dedi ve tüm üyelere gerekli uyarıları yapacaklarını ifade etti" şeklinde konuştu.

Editör: Berkay Akıncı